webmoney

Повернутися до головної

У цій темі 4 відповіді,5 учасників, останнє оновлення NIKOTIN NIKOTIN 1 рік, 4 місяців тому.

• Автор
    Записи
    Vladamg
    Vladamg
    Participant
    Поінти: 237.40

особливості користування платіжною системою. досвід користувачів

Oleksandr
    Oleksandr
    Keymaster
    Поінти: 2264.20

В Україні здається знов їх офіційно дозволили. Хоча на роботу і заборони не дуже впливали. Досить зручна і, головне, розповсюджена система.

Winua
    winua
    Participant
    Поінти: 1004.30

Досить зручна і популярна в СНГ система.Зручна тим що використовується багатьма сервісами.
    Одна з перших якою я користувався і до сих пір користуюсь, недолік в тому, що кожен раз ви повинні платити комісію, тому здійснювати операції великих сум коштів не дуже вигідно.Також останнім часом число покеррумів які підтримують операції з системою скоротилося, тому багато переходить на такі системи як скрілл і платіжна карта.Досить легкий вивід на карту, наприклад я скоріше розібрався з тим, чим в скрілл.

Belig
    belig
    Participant
    Поінти: 2122.20

Дійсно зручна система.+ для мене-можна розраховуватися в інтереті

NIKOTIN
    NIKOTIN
    Participant
    Поінти: 42.00

Як на мене, то одна з найзручніших платіжних систем (не враховуючи приват24). Користуючь вже більше 7 років і жодних проблем з вводом/виводом коштів не було (знову ж таки, не враховуючи ситуації з її тимчасовим блокуванням в Україні, та і в той час за допомогою сторонніх сервісів можливо було вивести гроші на картку).

Для відповіді в цій темі необхідно авторизуватися.