Пропозиції до сайту

Повернутися до головної

Home Форуми Питання та відповіді Пропозиції до сайту

У цій темі 96 відповідей,15 учасників, останнє оновлення Oleksandr Oleksandr 1 рік тому.

• Автор
    Записи
    Berger
    Berger
    Participant
    Поінти: 44.30

Почав набирати поінти в коментарях одразу помітив, що не вистачає смайликів. Якщо буде можливість, прикрутіть.

Berger
    Berger
    Participant

И ще. Як можна додати аватар? Чи не можна?

Berger
      Berger
      Participant

Буду сам ділитися досвідом smile Аватарку можна додати, що клацнути по своєму профілю в будьякому коментарі. А от на форумі так і не знайшов.

Ага на форумі вона сама потім з’являється.

• Ця відповідь була змінена 2 роки, 2 місяців тому від Berger Berger.
        Oleksandr
        Oleksandr
        Keymaster
        Поінти: 2264.20

З цим теж розберемося. А зараз основне посилання на Профіль знаходиться у самому верхньому меню.

Rustam
        Rustam
        Participant
        Поінти: 18.00

Дякую! Теж оце почав шукати.

Berger
    Berger
    Participant

Так і ще одне питання smile В редакторі на форумі постіно вилазить якась перевірка граматики, можна її відключити?

Berger
      Berger
      Participant

О, смайлики таки є, толільки вставляються автоматично. :p Всеодно треба прикрутити, щоб вибирати можна було.

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

У нас такого немає. Це щось ваше. Яким браузером користуєтеся? Плагіни ніяки не встановлювали?

Berger
        Berger
        Participant

Точно, це був плагін для Хрому від Grammarly. Перепрошую. smile

Oleksandr
    Oleksandr
    Keymaster

Так, мені теж смайликів не вистачає. Згодом прикрутимо.

Rustam
    Rustam
    Participant
    Поінти: 18.00

Хотілося б що до жіночок коментарі залишати, або навіть до кожної окремої фотки.

Тут я маю на увазі – http://poker.org.ua/gallery-cat/zhinky-ta-poker/

• Ця відповідь була змінена 2 роки, 2 місяців тому від Rustam Rustam. Причина: додав посилання
      Berger
      Berger
      Participant

smile)

Kultsasha
        kultsasha
        Participant
        Поінти: 484.20

Олександр – я можу пропонувати цей сайт іншим на uapoker ?

Oleksandr
          Oleksandr
          Keymaster

При спілкуванні, звичайно. А от окремі теми за для цього створювати, мабуть, не варто.

Kultsasha
            kultsasha
            Participant

Зрозумів smile

BoBoHa
    BoBoHa
    Participant
    Поінти: 594.30

Будь ласка, зробіть систему оповіщення про знайдені помилки. Дуже не хочеться залишати окремий коментар у темі про наявність у статті помилки.
    P.S. Якщо така система є, дайте посилання на сторінку, де з нею можна ознайомитися.

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

Слушна пропозиція! І її досить легко реалізувати. Спробую найближчим часом зробити. Дякую!

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

Вже встановили. smile На форумі не робив, а от на всіх сторінках із статтями, новинами та акціями достатньо виділити помилку в тексті мишою та натиснути Ctrl + Enter. Повідомлення буде одразу надіслано редакторові. Ще раз дякую за пропозицію!

Lol1972
    lol1972
    Participant
    Поінти: 1545.00

Тут на сайті, як і на uapoker не переведений годинник))))

• Ця відповідь була змінена 2 роки тому від Lol1972 lol1972.
    Oleksandr
    Oleksandr
    Keymaster

smile То все від налаштувань сервера залижить. З цими переводами часу постійно проблеми. Дякую, скоро розберемося.

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

Начебто выправили!

п.с. Машина часу – виправили раніше, ніж сказав, що будемо виправляти. smile

• Ця відповідь була змінена 2 роки тому від Oleksandr Oleksandr.
    Lol1972
    lol1972
    Participant

Чому не можна в коментарях вставити свою картинку? Те що її можна вставити на форумі я бачу. А чому не можна в коментарях до статей?

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

Коментарі скоро будемо перероблювати, бо не тільки зображення неможна вставити, ай навіть смайликів нормальних немає. Сподіваюсь скоро прикрутимо більш зручні коментарі.

Kultsasha
      kultsasha
      Participant

Радікал фото тобі в допомогу і малюнки вставляються smile

Oleksandr
        Oleksandr
        Keymaster

Це ми вже проходили. Згодом ці зображення видаляють и сайт висить з битими посиланнями. Але, як тимчасове рішення, звичайно, можна використовувати.

Winua
    winua
    Participant
    Поінти: 1014.30

Недавно спробував функцію відновлення паролю, але лист чомусь не прийшов на електронну пошту, це тільки в мене так?

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

На жаль вже два тиждні маємо проблему з доставкою наших листів на пошту gmail. Вже вирішуємо це з ними. Сподіваюся скоро владнаємо.

Lol1972
    lol1972
    Participant

Пропозиція – обмежити кількість поінтів, які користувач може отримати за 1 день. Варто тільки подивитися як один з користувачів так ретельно взявся набирати поінти, що на форумі за 15 хв створив 7 нових тем (як на мене жодна з них не потрібна) і ще встиг накоментувати в більше ніж 10 статтях – і все це для того щоб як можна швидше набрати поінти для акціїї. Акція річ хороша, але повинні бути якісь рамки і потрібно якось прибрати цей флуд. Якби було обмеженняна на набрані поінти за добу думаю подібного б не було.
    Пропоную встановити обмеження в 25-30 поінтів за добу, або зайнятися модерацією повідомлень і коментарів, щоб не було коментарів типу “супер” або “я тоже так можу”. Вірніше вони можуть бути, але щоб за такий флуд не нараховували поінти. Я впевнений, що після таких обмежень всі повідомлення і коментапі стануть більш інформативними.

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

Все правильно. З ростом кількості користувачів такі обмеження можуть бути встановлені. І набиванння поінтів теж будемо контролювати. Модератор дуже просто може знімати поінти за будь-які малоінформативні коментарі чи теми. Не хвилюйтеся, залиште це нам. У нас вже є досвід роботи подібною системою на uapoker wink

Winua
    winua
    Participant

Думаю на форумі не помішав би розділ аналіз покерних рук

Lol1972
      lol1972
      Participant

Створи тему, виклади руки і будемо аналізувати

Lviv-Forever
    Lviv-forever
    Participant
    Поінти: 2497.90

пропозиція щодо виправлення помилок на сайті

Завжди реєструйтеся в покер-румах через посилання, що бачите на нашому сайті, або на сайті UAPOKER.INFO, тоді ви зможете приймати участь в усіх наших приватних турнірах!

участь не приймають, а беруть
    .. ви зможете взяти участь в усіх наших приватних турнірах!

Lol1972
    lol1972
    Participant

На сайті викладається багато статей і не завжди вони корисні. Пропоную в “шапці” кожної статті встановити своєрідний лічильник (корисна чи не корисна) щоб відвідувачі сайту могли проголосувати за статтю. Таким чином буде формуватися рейтинг для кожної окремої статті.

• Ця відповідь була змінена 1 рік, 11 місяців тому від Lol1972 lol1972.
    Oleksandr
    Oleksandr
    Keymaster

Lviv-forever, дякую! Врахуємо.

lol1972, дякую за ідею. Думаю, голосування можна буде якесь прикрутити.

Berger
    Berger
    Participant

Добре, що додали позначки New на форумі. Одразу видно, що нового з’явилося. Не вистачає трекеру, як на уапокері.

Lviv-Forever
    Lviv-forever
    Participant

про смайли вже казали
    приєднуюсь, дійсно бракує
    вставку зображень теж треба організувати, бо та ситуація, що зараз потребує неабияких зусиль)
    також є побажання зробити активним значок “new”, щоб при натисканні перекидало на нові повідомлення, а не шукати по всій темі

Lviv-Forever
    Lviv-forever
    Participant

читаю статті і одразу виправляю помилки
    так от, тепер показує вікно, що звіт не відправлено (захист від спаму), занадто багато запитів з моєї ІР-адреси
    а що я зроблю, коли ви багато помилок в тексті робите?))

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

smile подивлюсь, чи там можно прибрати цей ліміт.

Lviv-Forever
    Lviv-forever
    Participant

тепер дає значно більше відправити запитів про помилки
    хоча деякі статті, то суцільна помилка – видно, що перекладали з російської, бо навіть формування речень є неправильним
    Один заголовок взагалі “вбив” (повне керівництво) smile
    Це керівний склад грубий чи що?)
    Помалу читаю і виправляю – і мені наука, і сайту допоможу

Oleksandr
    Oleksandr
    Keymaster

Дякую за виправлення. Ми не відповідаємо, але бачимо, хто вібправив повідомлення. Дуже це цінимо. smile Звичайно будемо намагатися робити менше помилок.

До речі, там ліміт не на кількість стоїть, а на частоту відправлень.

• Ця відповідь була змінена 1 рік, 11 місяців тому від Oleksandr Oleksandr.
    Lviv-Forever
    Lviv-forever
    Participant

ось тут не дає надіслати про помилку

прохання виправити без звіту)
    подивитися або подивитись

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

О, дякую! Я тему сам перекладав, тож таких ляпів може бути трохи wink Я вже й сам їх декілька відловив.

Lviv-Forever
    Lviv-forever
    Participant

бажано зробити, щоб при кліканні на посилання на інші сайти не відкривалась сторінка тут ж, а в новому вікні
    щойно натиснув тут http://poker.org.ua/forums/topic/ekslyuzyvni-aktsiyi-v-fejsbuk-william-hill/#post-5154 на акцію), а потім треба було назад вертатись

Oleksandr
    Oleksandr
    Keymaster

Угу, редактори роблять зазвичай у новому. Подивлюсь чи можна зробити відкриття у новому за замовчуванням.

Berger
    Berger
    Participant

А може на форумі відключити деревоподібні коментарі? Бо мені якось не дуже зручно. Звик, що все одне за одним іде. Одна справа коли до статті якісь коментарі і їх не дуже багато. І зовсім інша, коли постійна тема, заходиш подивитися, що нового, а це нове треба ще шукати по всій темі. А коли тема розростеться до кількох сторінок? Ще по сторінках треба буде скакати?

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

Згоден. Виявилося не дуже зручно слідкувати за гілкою. Мабуть таки відключемо, але тоді спочатку треба прикрутити цитування.

Lol1972
    lol1972
    Participant

Якщо ти хочеш побачити щось нове на форумі, то зправого боку є баннер “Активні теми” де вказано в якій темі і скільки часу тому було зроблено останній запис в темі яка тебе цікавить. Якщо нажати на тему, то переходить відразу до вибраної теми а потім зверху зявляється скільки коментів в данній темі і час останнього коментаря. Якщо натиснути на час, то воно зразу перекидує до того повідомлення, яке було зроблено останнім.
    Можливо це не дуже і зручно але я так швидко можу знайти останні коментарі в будь-якій темі.

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

Ми як раз працюємо над тим, щоб легше було слідквати за новими матерілами.

Oleksandr
    Oleksandr
    Keymaster

Додали голосування для статей. Згодом зробимо рейтинг найбільш популярних матеріалів. Поки що в тестовому режимі, бо є деякі глюки з кешванням. Вони хоч і не впливають на результати, але трохи можуть спантеличити.

Lol1972
      lol1972
      Participant

Можливо потрібно було 10-ти бальну шкалу оцінювання внести

Medsvazar
    medsvazar
    Participant
    Поінти: 4527.50

А чи можливо зробити клікабельним блок “Мої Поінти”,та щоб при натисканні на нього з’являлась розгорнута історія нарахувань(коли були нараховані, за що та скільки).
    Та ще зробити лічильник тривалості перебування на сайті від дня реєстрації.
    Дякую.

Lviv-Forever
    Lviv-forever
    Participant

зробіть, будь ласка, щоб не вилоговувало з сайту (як на .info), а був автоматичний захід (коли не чистив кеш)

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

При вході на сайт галочку поставили на “Запам’ятати мене”? У мене нормально зберігае авторизацію.

Lviv-Forever
    Lviv-forever
    Participant

ще одне стосовно помилок (не дуже приємне)
    навіщо стільки виправляю і надсилаю звіти, якщо на це ніхто не реагує?
    переглянув деякі старі теми, де відсилав звіти – помилки далі ті самі sad

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

Редактор все виправляє. У неї зараз невеличка відпустка, як повернеться, все перевірить.

Lviv-Forever
        Lviv-forever
        Participant

редактор))))
        напевно, звичайний модератор, на якого поклали обов’язки виправляти помилки
        був би редактор, таких грубих помилок не було б
        деякі речення навіть не правильно сформульовані, а ви кажете “редактор”
        скоріш за все, що перекладається з російської, а не з оригіналу

Lviv-Forever
    Lviv-forever
    Participant

нововведення це добре, але вже є деякі глюки (ну не зовсім, але..)
    коментарі зі стіни показуються справа на сторінці там де “нове, коментарі, топ”
    так ось – вони там без аватарів користувачів і коли натискаєш на “переглянути коментар”, то перекидає на головну, а не на цей коментар
    ще б хотілося щоб був такий собі трекер повідомлень, бо там тільки 5 останніх повідомлень, а коли напишуть більше, як прочитати?

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

Дякую, в блоці бачили проблему, будемо вирішувати. Вже після вихідних мабуть. Досить незручно, що не можна перейти до посту. sad

Про трекер я вже теж думал. Зробимо.

Treinador9
    treinador9
    Participant
    Поінти: 39.80

Добавте можливість створювати блоги..

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

Є мікроблоги. Якщо буде не вистачати, можна буде прикрутити повноцінні блоги.

Belig
    belig
    Participant
    Поінти: 2412.30

http://www.floomby.ru/s2/qgrd39 не дуже ,у вас завжди висить у правому верхньому куті?

Lviv-Forever
    Lviv-forever
    Participant

у вас завжди висить у правому верхньому куті?

це ваш аватар
    заберіть його (або зменшіть) і не буде висіти))
    просто з’явилась верхня стрічка від вордпрес, думаю, адмін потім відредагує

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

Цієї полоски не повинно бути видно у користувачів. Гляну сьогодні. Дякую за повідомлення.

Додано: виправили. smile

Lviv-Forever
    Lviv-forever
    Participant

переведіть годинник на сайті
    зараз 20:21

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

Дякую, перевели. smile

Lviv-Forever
    Lviv-forever
    Participant

щось робіть з сайтом – неймовірно гальмують сторінки, особливо коли багато відповідей (на форумі ще сяк-так, а на головній взагалі капець)
    і, думаю, кнопок на соц. мережі забагато – навіщо їх три рази дублювати? досить одного разу, а то ліва панель і нижня права деколи перекривають текст

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

Так, гальмує якийсь модуль один. Розберемося. А взагалі, тема дуже “важка” виявилася. sad Соціальні кнопки повинні ховатися, коли зменшуєтья вікно браузера до розмірів, коли вони же наповзають на текст. Подивлюсь, що там не так.

До речі, під стрілочками різні кнопки – зліва для лайків та шарингу, зправа ведуть на наші сторінки для підписки.

Oleksandr
        Oleksandr
        Keymaster

Хочу уточнити, як саме гальмує сайт? У мене підгальмовує саме прокрутка. Там коментарі автоматично підвантажуються, але навіть без цього не дуже плавна прокрутка. А от у Ірини все нормально працює. І під тестовим користовачем немає таких гальмувань. Я думав, то у адміна тільки таке спостерігається.

Lviv-Forever
          Lviv-forever
          Participant

на десктопі в мене теж нічого не гальмує, але там і 4К відео норм йде
          а от на слабкому лептопі гальмує скролінг
          і це дуже не комфортно, на жодному іншому сайті такого не спостерігається

Lviv-Forever
        Lviv-forever
        Participant

на .info чомусь вистачає однієї бокової панелі і вона не налазить на текст
        тут є ще внизу (зліва) така сама

Lviv-Forever
    Lviv-forever
    Participant

Lviv-Forever
    Lviv-forever
    Participant

реально скоро перестану відсилати звіт про помилки
    чому?
    бо їх багато і через декілька звітів випливає вікно нібито захист від спаму
    а найголовніше, що їх ніхто не виправляє (відкрив декілька старих тем – помилки не виправлені, хоч звіт надсилав)
    наша чарівна Ірен і так завантажена наповненням сайту, то може ще якогось модератора взяти?

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

Брати ще одного модератора зараз просто недоцільно. Ірина всі провідомлення продивлюється і виправляє помилки раз на декілька днів. “Старі теми”, це які? Може деякі повідомлення не доходять. Можете навести приклад, щоб ми перевірили?

Зі скролінгом складніше. Треба або змінювати повністю тему сайта, що досить складно (а точніше, це просто багато роботи), або вручну передивлятися всі скрипти. Зроблю, як знайду час, але не факт, что зможу щось зробити. Нажаль розробники тем не завжди думають про оптимізацію під стару техніку. Пам’ятаю, що десь у 2004 році стояло аналогічне питання, тількі тоді я скаржився, що теми не оптімізують під модемне з’єднання. smile Можливо все ж таки доведеться змінити тему, якщо не зможу нічого зі скриптами зробити.

Lviv-Forever
    Lviv-forever
    Participant

P.S. скролінг далі гальмує в темах, де багато повідомлень

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

Скролінг наче виправив, бо він і мене вже достав. razz Торохи поправцював над швидкодією сайту. Думаю потихеньку можна буде довести до ладу тему. cool

До речі, знайшли всі повідомлення про помилки. Змінили імейл на сайті і спам фільтр знов їх відфілтрував. Всем виправимо! smile

Lviv-Forever
    Lviv-forever
    Participant

О, дякую, скролінг тепер норм.
    а от зі “спамом” біда) – ну що я зроблю, що у вас багато помилок в тексті?
    і через декілька “виправлень” бачу ось таке

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

Знайшов де, та збільшив ліміт повідомлень з 5  до 30 (за 5 хв). Сподіваюсь цього вистачить)) Дякуємо за допомогу!  smile

Lviv-Forever
    Lviv-forever
    Participant

поки виправляв (надсилав звіти) помилки в статтях, то зауважив декілька загальних помилок (багів) на сайті:
    1 – є

2 – “в темі” чи просто “в”

3 – спробуйте на не широкоформатному моніторі натиснути на “контакти” внизу чи навіть “форум” чи “статті”

не знали, що там є контакти? а ось вони

і 4 – давайте якось узгодимо хоча б слово “фрірол”, а то вгорі в нас з одним “л”, а в статтях з двома

за правилами української мови це подвоєння літери можна (треба?) ігнорувати – фрірол, торент, блогер

Lviv-Forever
    Lviv-forever
    Participant

ще одна помилка

“е” пропустили
    перЕгляд

Oleksandr
    Oleksandr
    Keymaster

Дякую, виправив.

Ок, зупинемось на “фрірол”.

Соціальні кнопки скоро замінемо, або налашутеємо, я пам’ятаю.

Lviv-Forever
    Lviv-forever
    Participant

одне виправили, інше пропустили
    тепер немає “за”
    Поінти за перегляд сторінки

Vaa.lcc
    vaa.lcc
    Participant
    Поінти: 797.40

Неплохо бы добавить навигацию вверх/вниз по странице.

Pol747
    pol747
    Participant
    Поінти: 622.30

Розмістить статью про стратегію ігри у ХА та гіпер турбо. Дуже мало на цю тему

Mirdomu
    mirdomu
    Participant
    Поінти: 242.10

Надо бы сделать чат между посетителями сайта и статистику по количеству игроков на сайте

Lviv-Forever
    Lviv-forever
    Participant

помилки в поясненні до розділу на форумі

мало б бути – Все про оффлайн та онлайн покер

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

Дякую!

Lviv-Forever
        Lviv-forever
        Participant

ви явно хочете, щоб я не залишився без роботи редактора))
        до оффлайн “н” доліпили, а в слові “на” “н” на “т” змінити забули))
        Все про оффлайн та онлайн покер

Oleksandr
          Oleksandr
          Keymaster

mrgreen Дякую, виправили.

Vitalitzu
    vitalitzu
    Participant
    Поінти: 396.50

Вибачаюсь що тут питаю… але у всіх проблеми з доступом на покерні сайти мережі IPOKER?

Winua
    winua
    Participant

Вибачаюсь що тут питаю… але у всіх проблеми з доступом на покерні сайти мережі IPOKER?

Так

• Ця відповідь була змінена 1 рік, 3 місяців тому від Winua winua.
    Vitalitzu
    vitalitzu
    Participant

Mon, Aug 15, 19:15:11 Barry: Hi Vitaly, I am sorry to hear this, I’ll be happy to take a look for you now.
    Mon, Aug 15, 19:15:21 Barry: What country are you trying to play from?
    Mon, Aug 15, 19:15:46 You: Ukraine
    Mon, Aug 15, 19:17:26 Barry: It is no longer possible for customers in Ukraine to access the poker site.
    Mon, Aug 15, 19:19:00 Barry: This is due to gambling restrictions.
    Mon, Aug 15, 19:19:03 Barry: Apologies for the inconvenience caused.

все, приїхали)

Oleksandr
    Oleksandr
    Keymaster

Ситуація якась дуже дивна. Пристойна контора могла б і більш цивілизовано закрити двері для певної країни. Чекаємо офіційних відповідей. ?

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

На жаль, менеджери айпокер румів підтвердили інформацію, що гравці з України більше не зможуть грати в цих румах cry

Vitalitzu
    vitalitzu
    Participant

маячня якась(( добре що на Падді встиг трохи підзаробити на безкоштовних білетах…

• Ця відповідь була змінена 1 рік, 3 місяців тому від Vitalitzu vitalitzu.
    Kultsasha
    kultsasha
    Participant

Привіт Олександр ! Щось сайт зовсім завмер ? Може сюди треба “кричалку” приєднати ? Подумай.

Lviv-Forever
    Lviv-forever
    Participant

5 вересня 2016 року день смерті сайту
    ріп
    навіть в розсилці на пошту про нього ні гу-гу
    новини з орг.уа замінили на покертор
    чого так? адмін хоча б щось написав sad

Oleksandr
      Oleksandr
      Keymaster

На жаль україномовний трафік виявився меншим, ніж ми очікували. Навать україномовні користувачі шукають іноформацію російскою, бо її набагато більше. Створити попит через пропозицію не так просто для комерційного пректу. То ж взяли паузу. Сайт повністю функціонує, просто не так часто оновлюється. Але певні ідеї є, можливо скоро поновимо публікацію.

• Ця відповідь була змінена 1 рік тому від Oleksandr Oleksandr.

Для відповіді в цій темі необхідно авторизуватися.